+370 603 90867     |     info@pirkcia.lt

Patalynės spalvos pagal žmogaus charakterį

Patalynės spalvos pagal žmogaus charakterį

Turbūt ne kartą pastebėjote, kaip tam tikros spalvos veikia nuotaiką ir savijautą, todėl renkantis patalynę svarbu ne tik tai, kokia yra jos sudėtis, bet ir tai, kokia yra jos spalva. Amerikiečių psichologė D. Sharpe teigia, kad mėgstama spalva daug ką pasako apie žmogų, tad renkantis tinkamiausią patalynės spalvą galima atsižvelgti ir į žmogaus charakterio savybes. Jei planuojate dovanoti patalynės komplektą, ir dvejojate, kokia spalva gali būti tinkamiausia, tiesiog įvertinkite, koks yra solenizanto charakteris – tai tikrai jums padės parinkti tinkamiausią spalvą.

Raudona

Raudonos spalvos patalynė puikiai tiks tiems žmonėms, kurie yra veržlūs, energingi ir aistringi. Raudoną spalvą mėgstantys žmonės tiesiog nenustygsta vietoje, dažniausiai yra nusiteikę pozityviai, mielai bendrauja su aplinkiniais. Šiems žmonėms raudonos spalvos patalynė gali būti vienas geriausių pasirinkimų.

Oranžinė

Oranžinė patalynė labiausiai tinka tiems žmonėms, kurie yra šmaikštūs ir pozityvūs, per daug nesukantys galvos dėl rytojaus, ir neapsunkinantys sau gyvenimo giliais pamąstymais. Oranžinės spalvos patalynė tikrai puikiai tiks nepataisomiems optimistams, kurie net ir sunkiausią akimirką įžvelgia teigiamų dalykų.

Geltona

Ši spalva labiausiai tinka tiems žmonėms, kurie mėgsta tvarką ir  viską idealizuoja. Geltona patalynė šiems žmonėms tinka labiausiai, nes ši spalva – idealizmo ženklas. Šios spalvos mėgėjai paprastai yra intelektualūs, puikiai planuojantys savo laiką ir išnaudojantys gyvenimo siūlomas galimybes.

Žalia

Žalia patalynė – tai harmoningų, iškalbių ir mėgstančių laisvę žmonių pasirinkimas. Jei esate būtent tokie, žalios spalvos patalynė gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Šios spalvos mylėtojai stengiasi išlaikyti puikią savo reputaciją, ir nuolat ieško puikios kompanijos.

Mėlyna

Mėlyna spalva dažniausiai patinka ramiems, plaukiantiems pasroviui žmonėms, kurie dažniausiai yra darbštūs bei sėkmingi. Mėlyna patalynė tikrai gali būti pačiu geriausiu jų pasirinkimu, tad ieškokite būtent šios spalvos patalynės.

Balta

Baltą patalynę dažniausiai renkasi konservatyvūs, tačiau pozityvūs žmonės. Baltos spalvos patalynė – tai tiesiog klasika, ir šios spalvos patalynė gaminama jau nuo senų laikų. Balta patalynė puikiai tinka tvarkingiems, gal net kiek pedantiškiems žmonėms.

Juoda

Juodos spalvos mėgėjai paprastai yra nepriklausomi, griežti ir užsispyrę. Juodos spalvos patalynė tikrai puikiai tiks visiems, kurie siekia būti nepriklausomi, ir nelinkę ieškoti kompromisų.

Pilka

Atsargūs ir santūrūs žmonės neretai renkasi pilką patalynę. Tai gali būti tikrai puikiu veiklių ir mėgstančių kontroliuoti situaciją žmonių pasirinkimu.

Ruda

Nors rudos spalvos patalynė nėra pati populiariausia, tačiau ją dažniausiai renkasi tie žmonės, kurie vertina ramybę ir stabilumą. Dažniausiai rudos spalvos mėgėjai turi tvirtą pagrindą po kojomis, ir greitai išsprendžia iškilusias problemas.

Atsižvelgdami į savo ar žmogaus, kuriam dovanosite patalynę, charakterį, parinkti tinkamiausią patalynės spalvą galėsite kur kas paprasčiau. Šiandien siūlomos patalynės spalvų gama yra tikrai labai plati, todėl visada galėsite rasti tinkamiausius gaminius.