+370 603 90867     |     info@pirkcia.lt

Kaip atrasti tinkamiausią patalynę?

Kaip atrasti tinkamiausią patalynę?

Kaip atrasti tinkamiausią patalynę?

Patalynės pasirinkimas šiandien yra tikrai labai platus, todėl neretai klausiama, kaip galima būtų atrasti tokią, kuri geriausiai pateisintų lūkesčius. Čia svarbu vadovautis pagrindiniais kriterijais, kurie visada leidžia atrasti tinkamiausią produkciją. Taigi, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Patalynės sudėtis

Miegame vidutiniškai aštuonias valandas per parą, todėl labai svarbu, kad nakties metu oda kvėpuotų. Geriausia rinktis tokią patalynę, kuri būtų pagaminta iš natūralių medžiagų: šilko, lino ar medvilnės. Medvilninė patalynė lengvai prižiūrima, nealergizuoja odos, leidžia kūnui kvėpuoti. Lininė ir šilkinė patalynė puikiai tiks vasaros metu, kada gausiau prakaituojama. Linas tolygiai išsklaido drėgmę ir padeda palaikyti vienodą kūno temperatūrą., o šilkas veikia raminančiai, nekaupia drėgmės ir alergenų.

Galima rasti ir tokių patalynės komplektų, kurie pagaminti iš sintetinių audinių, tačiau tikrai nerekomenduojama rinktis tokią produkciją. Jei jūsų oda jautri, nesuklysite pasirinkdami natūralios sudėties patalynės komplektą.

Medvilnės tipai

Neretai klausiama, o kuo skiriasi flanelė, perkelis, satinas, trikotažas ir batistas? Dažnai yra manoma, kad tai – skirtingų audinių tipai, tačiau visa tai yra ta pati medvilnė, paprasčiausiai skiriasi jos apdirbimo būdas. Pavyzdžiui, batistas yra išaustas iš labai plonų medvilnės siūlų, o flanelė yra išausta iš medvilnės su pūkeliu, todėl šios medžiagos patalynė dažnai yra pasirenkama žiemai.

Patalynės matmenys

Renkantis patalynės komplektą visada svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokie yra patalynės matmenys. Jei perkate patalynę sau, turbūt žinosite, kokių matmenų patalynė bus reikalinga, tačiau tuomet, jei patalynę dovanosite, vertėtų pasidomėti, kokio dydžio patalynė geriausiai tiktų. Galima išskirti tris populiariausius dydžius: viengulė patalynė (140x200 cm), dvigulė patalynė (220x200 cm), ir „king size“ patalynė (220x240 cm).

Estetika

Jau praėjo tie laikai, kada populiariausia buvo balta patalynė. Šiandien vienas dažniausių pasirinkimų – tai 3D patalynė, kuri puošta įvairiais gyvūnų, gėlių ar miestų vaizdais. Languota, dryžuota ar taškuota patalynė taip pat vis dar išlieka populiari, tad visai nesvarbu, kokios patalynės ieškote, visada galėsite išsirinkti tinkamiausią.

Kaina

Neretai yra svarbu ir tai, kokie nustatyti prekių įkainiai. Jei esate numatę, kokią pinigų sumą galite paskirti patalynei, tikrai greitai galėsite atrasti geriausius pasiūlymus. Neretai tenka pastebėti, kad internetu parduodama patalynė kainuoja pigiau nei kitose pardavimo vietose, tad greitai galėsite atrasti tokias prekes, kurios jums tikrai patiktų, ir, žinoma, jų kaina būtų prieinama.

Jei svarstote, kokią patalynę pasirinkti, apsispręsti gali padėti keli kriterijai: patalynės sudėtis, dydis, jos išvaizda ir kaina. Visai nesvarbu, ar patalynę pirksite sau, ar ją planuojate dovanoti, bet kokiu atveju tikrai labai greitai galėsite atrasti patį geriausią pasirinkimą, o tuomet, jei patalynę pirksite internetu, užsisakyti patikusią prekę galėsite per kelias minutes.